Lekarze Choszczno

lekarz Aleksandra Buchajczyk

Diabetolog, Internista

Choszczno

Gorąco polecam tę Panią doktor! Bardzo dobre podejście do pacjenta, jasne tłumaczenie, poświęca dużo czasu na wyjaśnienia i odpowiedzi na pytania. Wszystko jak należy.
Lekarka niekompetentna. Leczyla infekcje wirusową antybiotykiem w zastrzykach domięsniowo. Na całe szczęście po 3 dniach inna pediatra przerwała to szaleńswo, ale trauma u 2 latka została.
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Krzysztof Szczucki

M.Niedziałkowskiego 4 A
73-200 Choszczno

Wspaniały lekarz, z profesjonalnym podejściem. Bardzo cierpliwie i z dużym spokojem wytłumaczył na czym będzie polegać operacja. Chętnie rozmawiał z rodziną. Dobrze, że istnieją tacy lekarze. Będę go wszystkim polecać, bo jest nie tylko świetnym specjalistą ale i człowiekiem o wysokiej kulturze.

Michał Lesiakowski

gabinet stomatologiczny
73-200 Choszczno

Wyrywanie ósemek u Doktora to bajka :-) Pełen profesjonalizm. Nigdy nie miałam tak dobrze podanego znieczulenia. I jeszcze do tego bardzo fajna atmosfera w gabinecie. Mam jeszcze dwie ósemki do wyrwania i nie zamierzam zmieniać lekarza. Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: Monika

dr Paweł Drabczyk

ul. Dąbrowszczaków 23C
73-200 Choszczno

Zgadzam się z poprzednią opinią , gabinet robi wrażenie. W pełni wyposażony by zdiagnozować pacjenta. Miałam robiony zabieg na gradówkę - na miejscu , bez jeżdżenia do Szczecina i czekania w kolejce na NFZ. Oszczędziłam czas . Było warto.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Marek Gonerko

Gabinet Położniczo-Ginekologiczny
Kopernika 18
73-200 Choszczno

Bardzo świetny lekarz, wyczerpująco odpowiada na pytania oraz poświęca swój czas. Jest wyrozumiały oraz uprzejmy. Z całego ❤️ polecam!
Opinia dodana przez: Zuzanna

dr Andrzej Kędys

Laryngolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Certus" Grzegorz Skwierz - Choszczno
Konopnickiej 2
73-200 Choszczno

Doktor był bardzo zaangażowany. Dokładnie przeanalizował całoroczną historię choroby. Dał zalecenia dla analizy postępu choroby w niedalekiej przyszłości. Bardzo uprzejmy. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Kazimierz

lekarz Grzegorz Łuka

Kardiolog

73-200 Choszczno

wyjątkowo zdolny lekarz, nie zgadzam się z wyżej wymienionymi opiniami no ale cóż każdy ma prawo mieć swoje zdanie tylko po co ranic za to że przyszło sie pijanym do szpitala. widziqlam wloasnie ejsdna z pan pijana na sto dwa odgrazajaca sie lekrzom

dr n. med. Maria Znaczko

Alergolog, Lekarz rodzinny

NZOZ
73-200 Choszczno

Nie polecam. Po porodzie stanęłam przed decyzją o wyborze lekarza rodzinnego dla mojego dziecka, ponieważ był to czas kiedy doktor Zimny nie przyjmowała nowych pacjentów, byłam zmuszona zdecydować się na dr. Znaczko. Jest nieuprzejma, na każdą dolegliwość dla mojego dziecka przepisuje syropek NEOSINE pewnie ma płacone pieniądze za wypisywanie tego leku. Syrop jest dobry na wszystko, na odporność, ból gardła, katar, kaszel, zapalenie płuc, biegunkę.. Na wszystko, jak ktoś ma ...
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Leszek Majchrzak

Czarnieckiego 9
73-200 Choszczno

Byłam w tym szpitalu tylko raz i mam porównanie z innymi placówkami. Moja ocena wyraża moje odczucia

lekarz Mirosława Jagodzińska

Internista, Kardiolog

23 Lutego 7b
73-200 Choszczno

Pani Jagodzińska zapewniała, że z moim tatą jest wszystko w porządku i że ma rękę na pulsie, tymczasem mój tata zmarł. Pani doktor ma ogromne zaległości i w praktyce lekarskiej i w kulturze osobistej.

lekarz Krystyna Pacześna

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Tukindorf
Niedziałkowskiego 2 B/9
72-300 Choszczno

Jednoznaczne wyniki + Pani Doktor = nie wiem co mam z tym zrobić. Odesłała mnie do domu tekstem - "niech idzie" ;)
Opinia dodana przez: Hans

lekarz Elżbieta Wolniewicz-Olek

Lekarz rodzinny, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Certus" Grzegorz Skwierz - Choszczno
Konopnickiej 2
73-200 Choszczno

Nieprzyjemna, niekontaktowa, nic nie mówi co pacjentowi dolega. Leczenie metodą prób i błędów - bo może czwarty z kolei antybiotyk pomoże. Niechętnie daje skierowania. Często zdarzało się, że mi i mojej rodzinie zlecała badania krwi, moczu, cholesterolu, ale za wszystko płaciliśmy sami. Nie polecam.
Opinia dodana przez: Bel

lekarz Małgorzata Łuczak

Lekarz rodzinny, Pediatra

Choszczno

Jestem w szoku, że ktoś taki przyjmuje na dużurze w Stargardzie,,, bardzo nie miła, nieprzyjemna nie słucha co rodzic mówi - na zasadzie idź już i następny. Osłuchanie dziecko zajęło pANI dOKTOR ZALEDWIE PÓŁ MINUTY nie sprawdziła węzłów chłonnych a na moje pytanie czy oskrzela czyste odpowiedziała TAK. To już po tej odpowiedzi wiedziałam, że muszę uciekać bo kaszel dziecko miało świeszczący itp. Oczywiścia zaraz zadzwoniłam z prośbą do innej ...
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Marzena Czyrko

Choszczno

Nie wykryła guza o średnicy kilku cm. Całe szczęście, że był łagodny! Z tego, co słyszałam nie był to jedyny taki przypadek< którego pani doktor nie wykryła.
Opinia dodana przez: Bel

lek. dent. Krystyna Lassocińska

ulica Stargardzka 16
73-200 Choszczno

Chciałam się zarejestrować z bólem zęba. Dzwoniłam na nr 957657725 pani która odebrała powiedziała że na już nie ma miejsca. Na pytanie - czy p. doktor może zobaczyć co się dzieje otrzymałam odpowiedz " to nie ma sensu". Rzeczywiście - ponad 40 lat płacę składki i taka odpowiedz to może zwalić z nóg.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Krystyna Piechowicz